03-7527777
לבירורים והזמנות
טיול מקיף ליפן - כולל האי קיושו ועמק קיסו

טיול מקיף ליפן - כולל האי קיושו ועמק קיסו

17 יום - אחרי ליל הסדר

גם בעידן המודרני ממשיכה יפן, ממחוללות התרבות הגדולות במזרח אסיה, להסתתר תחת מעטה מסתורי ומלא ניגודים. בין טכנולוגיה עתידנית ותרבות מסורתית, בין עידון, אסתטיקה ויופי השואפים לשלמות, לגושים אורבאניים צפופים ורועשים, בין מקדשי בודהא ושינטו שלווים לחיי היום-יום התובעניים והמתוכנתים מראש. באיי יפן, למרות התיעוש והבנייה, מצויים עדיין נופים מופלאים של טבע, יערות עד, הרי געש ואגמים. המפגש עם יפן מסמל יותר מכל את פרדוקס המודרנה מול מסורת ומעמת את המבקר עימו.

תאריך יציאה תאריך חזרה מחיר לאדם בחדר זוגי תוספת ליחיד בחדר מדריך/ה סטטוס הערות
03-04-2018 19-04-2018 7990 $ 1595 $ ספי בן יוסף ההרשמה בעיצומה המחיר לקבוצה בת 20 משתתפים
ימים 1-2: ת"א - סיאול - פוקואקה

עם הנחיתה העברה למלון בפוקאוקה (Fukuoka) ללינה. 

 

ימים 3-5: האי קיושו

את שלושת הימים הבאים נעביר באי הדרומי בעל האקלים החמים שהיווה במה להתרחשויות היסטוריות מרכזיות בעברה של יפן וידוע בהרי הגעש הפעילים שבו.  נבקר בגנים יפנים שמורים ומטופחים, בטירות קסומות, בקניון צר ועמוק ואף נטפס להר געש בו נמצאת הקלדרה הגדולה בעולם (באם יתאפשר). באחד הלילות נלון בריוקאן - מלון יפני מסורתי. בסופו של יום 5 נעלה על רכבת מהירה להירושימה. 

 

 

 

יום 6: הירושימה

הירושימה – עיר תעשייתית המשמשת בראש ובראשונה אנדרטה עולמית כואבת לנזקי פצצת האטום. העיר שהוחרבה כולה בכמה שניות באוגוסט 1945 לאחר הטלת הפצצה, שוקמה והייתה לעיר גדולה ומטופחת. עם בוקר נבקר באי מיאג'ימה (Miyajima) אי מקדשי שינטוֹ. נבקר במקדש איטסוקושימה (Itsukoshima) ונתבונן בשער הטוראי המרשים השקוע במים ונראה כצף בהם. נבקר במקדשים השונים ככל שיותיר הזמן. בחציו השני של היום נבקר בפארק השלום ובמוזיאון שבו שנבנו בדיוק במקום שבו הוטלה הפצצה. לינה בהירושימה. 

 

יום 7: אוסקה, נארה, קיוטו

עם בוקר נצא שוב ברכבת מהירה לאוסקה (Osaka), העיר השלישית בגודלה ביפן ומרכז תעשייתי חשוב. נבקר בנארה (Nara) שהייתה בירתה הראשונה של יפן במאה ה-8 ובה שומרו כמה מבנים מדהימים מוקפים בפארק עם צבאים המשוטטים בו. נבקר במקדש העץ העצום טודאי-ג'י (Todai-ji) ובמקדש השינטו קאסוגה (kasuga) על אלפי המנורות שבו. לקראת ערב נגיע לקיוטו. לינה בקיוטו.

 

ימים 8-9 : קיוטו

קיוטו מהווה בירה תרבותית, אומנותית ורוחנית של יפן והיא עשירה במבני אצילים, מקדשים, גני זן ושבילי הליכה קסומים. בימים הבאים נסייר בעיר ונכיר את אוצרותיה החבויים. נבקר במקדש מתחם קיו-מיזו (Kiyomizu) ובו תצפיות מרהיבות. נמשיך לטירת ניג'ו (Nijo) ששימשה את השוגון הגדול של יפן, לגן הזן האניגמטי של ריואן-ג'י (Ryoanji), למקדש היאן (Heian) ולשביל הפילוסופים. בקיוטו נשתמרה גם מסורת הגיישות של יפן העתיקה ובה פועלות כמה עשרות גיישות הלומדות במשך שנים. נטייל ברובע גיון (Gion) הידוע בחיי הלילה והמועדונים ונמשיך לארוחת ערב במסעדה יפנית טיפוסית ובה נזכה למפגש אינטימי אותנטי עם גיישה, עימה נשוחח ונלמד על עולמה בצורה ישירה וכנה. בערב השני נתארח אצל קהילת בית שלום ונלמד על הקשר האמיץ שלהם לישראל ולעם היהודי ומורשתו. בין ביקור למשנהו נזכה גם להשתתף בטקס תה יפני מסורתי. הלינה בקיוטו.

 

יום 10 : קיוטו, קנאזאווה

עם בוקר נשלים מספר אתרים אחרונים בקיוטו ולאחריהם ניפרד מהעיר התוססת. ניסע לכיוון האזור ההררי – "האלפים היפנים" המהווים חוט שידרה מרכזי החוצה את האי הונשו (Honshu) לאורכו בקו פרשת מים בין ים יפן הסוער ממערב, לחוף הפסיפי הנוח במזרח. עם ההגעה לקאנאזאווה (Kanazawa) נבקר באחד מהגנים היפנים היפים המדינה - גן קנרוקואן (Kenrokuen). נסייר גם במרכז העתיק של העיר. לינה בקנאזאווה.

 

יום 11 : שיראקווה-גו, טאקייאמה, מאטסומוטו

מוקדם בבוקר ניסע לכפר העץ המסורתי – שירקאווה-גו (Shirakawa-go) בו נשתמרו בתי עץ עם גגות מצופים קש ובהם עדיין חיות משפחות חקלאים מורחבות כפי שחיו בעבר ברחבי יפן. נהלך בין בתי הכפר המטופחים ונבקר בבית לדוגמא. נמשיך לטאקייאמה (Takayama) בירת האזור ההררי של יפן. מרכז העיר נבנה מעץ בידי מיטב חרשי העץ של האזור במאות הקודמות. בהתאם לזמן העומד לרשותנו, נבקר במרכז העיירה עם החנויות הקטנות ומבשלות הסאקי המשפחתיות שבו. נמשיך למאטסומוטו (Matsumoto) המפורסמת בזכות המבצר השמור והיפה שבליבה. לינה במאטסומוטו.

 

 

 

 

 

יום 12: טאקייאמה - עמק קיסו, דרך נקאסנדו

אחרי ארוחת בוקר נצא לעמק קיסו (Kiso) בו נמצאים כמה מהכפרים היפים ביותר ביפן. נבקר בטסומאגו (Tsumago), כפר קטן על דרך נקאסנדו (Nakasendo) אשר חיברה בין טוקיו וקיוטו עוד מתקופת אֶדו. הכפר מוגדר כיום ככפר השמור ביותר ביפן. אפילו כבלי החשמל והטלפון הוטמנו עמוק באדמה כדי לשוות לכפר את מראהו המסורתי. נסייר בסמטאות הססגוניות בין הבתים המשוחזרים. נטייל, לרוב במורד, בין שדות חקלאיים, אזורים מיוערים וכפרים מסורתיים. נסיים את ההליכה במאגומה (Magome), עיירה מסורתית המהווה שכיית תרבות בעמק קיסו (kiso). נסייר ברגל בכפר היפה. בגמר הסיור ניפרד מדרך נקאסנדו העתיקה ונמשיך בנסיעה באוטובוס. באם יתאפשר (והמוזיאון יהיה פתוח) נבקר בהיכל סוגיהרה (Sugihara),  ונספר את סיפורו המיוחד של היפני שהציל אלפי יהודים במלחמת העולם השנייה. לינה בריוקן מסורתי באזור עמק קיסו.

 

יום 13: עמק קיסו - האקונה והר פוג'י

באזור האקונה (Hakone) מתנוסס החרוט הגעשי הגבוה והמפורסם ביותר ביפן – הר פוג'י (Fuji-san). נצפה ונצלם את ההר מאתרים שונים סביבו ונשוט באגם הגעשי שלמרגלותיו – אגם אשי (Ashi lake). נעפיל ברכבל (באם יתאפשר) אל תצפית מרהיבה על הר הפוג'י והסביבה ונמשיך למוזיאון הפתוח של האקונה המציג עבודות של מיטב הפסלים של המאה ה-20. לינה באקונה. 

 

ימים 14-16: טוקיו

עם בוקר נצא בנסיעה לטוקיו בירת יפן. טוקיו נהרסה כמעט לחלוטין במלחמת העולם ה-2 ושוקמה בתקופת השלטון הצבאי האמריקאי. העיר מהווה סמל לחריצות ולסדר המופתי של העם היפני ומרכז עסקי-תרבותי פוליטי מודרני נושם ופעיל. בגוש אורבאני עצום זה מתגוררים לא פחות מ-36 מיליון בני אדם. ביומיים וחצי הבאים נשוטט בעיר ברכב וברגל. נבקר ברובע שיבויה (Shibuya) האופנתי שהתפרסם בסרט "אבודים בטוקיו". נצפה (מבחוץ) בארמון הקיסר נבקר במקדש הקיסרים מייג'י (Meijai) ובמדרחוב הצעירים הסמוך לו – הארהג'וקו (Harajuku).  נקנח בסיור באזור האורות הצבעוניים ושלטי הניאון העצומים של שינג'וקו (Shinjuku). נבקר גם במוזיאון אדו (Edo) לתולדות העיר, ברובע אסאקוסה (Asakusa) ובשוק הססגוני הסמוך לו, בעיר החשמל והגאדג'טים – אקיהברה (Akihabara) ובחלקים נוספים של העיר ככל שיותיר הזמן. לינה בטוקיו.

 

יום 17: טוקיו - תל - אביב

העברה לשדה לטיסה דרך סיאול לתל אביב. נחיתה ביום ה- 17.

 

המחיר כולל:

טיסה בין לאומית:  בקו ת"א-סיאול-פוקואוקה טוקיו-סיאול-ת"א בטיסות סדירות של קוריאן ארליינס.

לינה: בבתי מלון בדרגת תיירות טובה בחדרים זוגיים (ממוזגים) עם שירותים צמודים. 

כלכלה: ארוחות בוקר במלונות (לאחר כל לינה מוזמנת) ועוד 8 ארוחות ערב חמות  במהלך הטיול.

מפגש עם גיישה עם ארוחה מסורתית בקיוטו.

מפגש בבית שלום בקיוטו.

שני לילות במלון יפני מסורתי (ריוקאן).

תחבורה: באוטובוס תיירים ממוזג. 

2 קטעי נסיעה ברכבת שינקנסן סופר-אקספרס כמפורט בתכנית.

דמי כניסה: לאתרים, מופעים ושייט כמפורט בתוכנית.

הדרכה: מדריך מצוות החברה להגנת הטבע-רואים עולם + מדריך/ה מקומי/ת דובר/ת אנגלית.

מסי נמל, והיטלי ביטחון בארץ ובחו"ל.

דמי שתייה/טיפים לנותני שירותים מקומיים.

דמי רישום. ראה הערות

 

המחיר אינו כולל:

הוצאת דרכון או הארכת תוקפו.

ארוחות שאינן כלולות ברשימת "המחיר כולל".

ביטוח רפואי ומטען

חריגה ממועד הטיסה הקבוצתית.

הוצאות בעלות אופי אישי.

 

הערות:

אשרות כניסה: עדכני לכתיבת התכנית אין לתיירים ישראלים צורך באשרת כניסה ליפן.  

עם ההרשמה תשלום מקדמה של 400$. משתתף שנרשם, במידה ויבטל עד 21 ימי עבודה לפני היציאה, יחויב ב-47$ דמי ביטול. תנאי תשלום, ראה בדף התנאים הכלליים.

המחיר הוא לקבוצה בת 20 משתתפים לפחות, במספר משתתפים נמוך יותר תידרש תוספת מחיר.

מחירי הטיסות הבינ"ל והפנימיות, כמו גם מחירי האתרים עלולים להשתנות עד למועד היציאה, במידה ויהיו שינויים הם יחולו על הנוסעים.

בטיסות קבוצתיות אין החברה יכולה לקבוע את שירותי התעופה השונים כגון: סוגי ארוחות, ו/או מקומות הישיבה במטוס (גם אם הוזמנו על ידנו לבקשת המטיילים) מיקום הנוסעים נקבע על ידי חברת התעופה ובאחריותה.

 

חשוב!!! 

מחיר שרותי הקרקע נקבע לפי 109 ין יפני ל-1 דולר ארה"ב. במידה ושער ההמרה ישתנה בשיעור הגבוה מ-2%, מרכיב זה במחיר הטיול ישתנה בהתאמה. לנרשמים יוצע להקפיא את שער הין כנגד תשלום הטיול מראש בהמחאות דחויות.

 

 

 

 

CAPTCHA
הספרות לא תקינות!

צור קשר
בנושא טיול מקיף ליפן - כולל האי קיושו ועמק קיסו

צור קשר - דף טיול

אנא מלא את פרטיך ונחזור אלייך בהקדם

אנא מלא את שמך המלא
אנא הזן מספר טלפון תקין
אנא הזן דואר אלקטרוני תקין


דואר אלקטרוני: info@roimolam.co.il

כתובת:  רחוב מנחם בגין 14, רמת גן

מיקוד 52700

טלפון: 03-7527777

פקס: 03-7527117

הכתובת: דרך מנחם בגין 14 רמת גן. (לשעבר בצלאל 21 רמת גן -עדיין מופיע כך בחלק מן המפות). הדרך הנוחה ביותר היא להגיע ברכבת, לתחנת תל אביב סבידור מרכז (לשעבר ארלוזורוב צפון). חוצים את הגשר המחבר בין הרכבת לבורסה (השרוול) לכיוון רמת גן ובניין הבורסה. בקצה הרחבה יורדים שמאלה במדרגות, הולכים אל הצומת (ממול סניף בנק לאומי). ליד הבנק פונים שמאלה (רחוב הרקון) וברחוב מנחם בגין פניה ימינה. משם כ 100 מ' למשרד הממוקם בקומה השניה בבית ג'נבה (מס' 14), בצד ימין של הכביש (מזרח), מול בית גיבור ספורט.

Joomi - ����� ����� ���������� ���