03-7527777
לבירורים והזמנות
טיול מקיף באיים הקנריים כולל לה פלמה, טנריף אל היירו ולנזרוטה במהלך השבוע הקדוש (Semana Santa)

טיול מקיף באיים הקנריים כולל לה פלמה, טנריף אל היירו ולנזרוטה במהלך השבוע הקדוש (Semana Santa)

12 יום -

הסיור המקיף ביותר לארכיפלג האיים הקנריים שוכן באוקיאנוס האטלנטי לא הרחק מצפון אפריקה. הארכיפלג כולל שבעה איים געשיים קסומים השונים מאד זה מזה ומופלאים בגיוונם. תרבותם ספרדית אך שורשיהם נעוצים במורשת האבורוג'ינית של התושבים אשר חיו באי קודם כיבושו במאה ה-15. הטבע באיים פשוט נפלא ואפשר למצוא מגוון נופים מרתק: חופים שחורים, לבנים וזהובים, הרי געש, יערות צפופים ורמות וולקניות צחיחות. צוקים שגלי האוקיינוס נשברים עליהם שדות ירוקים, כרמים שקדים ובננות. נטייל אל ארבעה מהאיים הקנריים: לה פלמה (La Palma), טנריף (Tenerife), אל היירו (El Hiero) ולנזרוטה (Lanzarote). הסיור מתקיים בתקופת הפסחא, במהלך החלק הראשון של הטיול נצפה באירועי השבוע הקדוש (Semana Santa) בלה פלמה ובטנריף.

טיול זה אינו פעיל!

יום 1: טיסה מתל אביב דרך מדריד אל האי לה פלמה

נצא בטיסת בוקר למדריד (Madrid) ונמשיך לאי לה פלמה (La Palma), המכונה "האי היפה", האי המערבי ביותר בשרשרת האיים הקנריים. עם ההגעה נצא לסיור היכרות ראשוני עם בירת האי סנטה קרוז דה לה פלמה (Santa Cruz de la Palma), נשוטט ברחובות העיר המפורסמת במרפסות העץ שלה (אורן קנרי). לינה בלה פלמה.

 

יום 2: לה פלמה, נופים געשיים צעירים בדרום האי

יום המוקדש לחלקו הדרומי של האי לה פלמה (La Palma) המכונה גם האי היפה (La Isla Bonita). נבקר בפתחה של קלדרה דה טבוריינטה (Caldera de Taburiente), אחד הנופים הוולקניים המרהיבים ביותר באיים הקנריים. נמשיך לסיור מקיף בדרומו של האי, אל אזור שחווה התפרצויות געשיות רבות. נסייר במרכז המבקרים ובלוע הר הגעש סאן אנטוניו (San Antonio), המשקיף אל אזור ההתפרצות האחרונה באי של הר הגעש טנגואיה (Volcán Teneguía) בשנת 1971. לינה בלה פלמה.

 

יום 3: לה פלמה, לוס מוצ'אצוס ויערות הגשם בצפון האי

נעלה במעלה הקלדרה בדרך מפותלת ונגיע אל הנקודה הגבוהה ביותר בלה פלמה (2,423 מ'), רוקה דה לוס מוצ'אצוס (Roque de los Muchachos ). נראה את מצפורי הכוכבים מעל העננים. נסייר ביערות הסוב-טרופיים העתיקים המאפיינים את האי, יערות של ער ואברש המכוסים בחזזיות, שרכים וטחבים. לינה בלה פלמה.

 

יום 4: טיסה לטנריף, הפירמידות בגוימאר, יערות הגשם באנאגה

בבוקר נטוס לטנריף (Tenerife), האי הגדול ביותר בארכיפלג הקנרי. עם ההגעה ניסע לביקור בגוימאר (Guimar) ב"פירמידות" המפורסמות של טנריף, הזדמנות להתחקות אחר אורח חייהם של הגואנצ'ים, תושביו הקדומים של האי. נעלה אל הרי אנאגה (Anaga) בגובה של כ-1,000 מ', ובהם יערות של עצי דפנה שכיסו בעבר את מרכז ומזרח אירופה ונותרו רק באזורים הלחים כמו מדיירה והאיים הקנריים. זהו יער המוגן על ידי אונסק"ו. לינה בפוארטו דה לה קרוז (Puerto de la Cruz).

 

יום 5: אל הכפרים התלויים וצוקי הענק

בבוקר ניסע לעיירה איקוד דה לוס וינוס (Icod de los Vinos), נראה את עץ הדרקון הענק שגילו מוערך במאות שנים. נמשיך בדרך המתפתלת בתלילות אל הכפר מסקה (Masca), הנמצא בפתחו של קניון מרהיב החוצה את לוס גיגנטס. (Gigantes) נטייל ברגל בין בתי הכפר. נרד בעיקולים חדים אל העיירה גראצ'יקו (Garachico) ששמשה בעבר כנמל הגדול באי ונקברה תחת זרם לבה לפני כ-300 שנה. העיירה שוקמה ומבניה העתיקים שומרו בחלקם. ביום זה הנסיעה באוטובוס/מיניבוס קטן בשל הדרכים המפותלות. לינה בפוארטו דה לה קרוז.

 

יום 6: אל הר הגעש טיידה

יום המוקדש לנופים הוולקניים הפראיים של האי טנריף. עיקרו של היום הוא סיור בהר הגעש טיידה Teide) 3,718) מ' ההר הגבוה בספרד והשלישי בגובהו באירופה. לאורך הדרך נראה שלל תופעות געשיות וסלעים צבעוניים. נסייר בתחנות השונות סביב ההר ונראה את המופעים הגעשיים השונים. נגלוש צפונה בין יערות האורן הקנרי בשיפולי ההר. נסיים את היום בעיירה לה-אורוטובה (La Orotova) עיירת אמידים בעלת ניחוח עבר, המאופיינת במרפסות עץ מיוחדות ובתי מידות. העיירה ממוקמת בשיפולי ההר וממנה נשקפת תצפית מרהיבה אל מפרץ פוארטו דה לה קרוז. לינה בפוארטו דה לה קרוז.

 

ימים 7-8: האי אל היירו

בבוקר נטוס לאי המערבי ביותר אל היירו (El Hiero), בשנת 2000 הוכרזו 60% משטחו של האי אל היירו כשמורה ביוספרית המוגנת ע"י אונסק"ו. ההתפרצות האחרונה באי אירעה ב 1973, אך בקרבתו ליד הכפר לה-רסטינגה (La Restinga) ישנה פעילות געשית תת מימית העומדת להעלות אל פני הקרקע את האי השמיני בארכיפלג הקנרי. ביומיים הקרובים נסייר בין אתרי האי השונים. האי קטן ואינו מפותח תיירותית, הלינה ביום 7 באל-היירו במלון כפרי הטוב האפשרי. ביום 8 נמשיך את הסיור באי ואחר הצהרים נמריא לטנריף ובטיסת המשך ללנזרוטה ((Lanzarote. הלינה ביום 8 בלנזרוטה.

 

יום 9: טיסה ללנזרוטה, הר הגעש טימנפאיה הצצה אל מעמקי השאול

היום מוקדש לנופים הגעשיים של דרום האי ובמיוחד אל הפארק הלאומי טימנפאיה (Timanfaya). נעלה אל פסגת הר הגעש ונתרשם מן הלועות המעשנים והפולטים אדי קיטור ולהבות של אש המגיעות ממעמקי ה"שאול" על פי אמונת המקומיים. ניסע אל אזור הכרמים ונראה את חקלאות הטרסות הייחודית, נבקר באחד היקבים ונטעם ממיטב התוצרת המקומית. נסיים את היום בביקור בביתו של סזאר מנריקה (Cesar Manrique), האמן אשר השפיע רבות על חיי האומנות של האיים הקנריים בכלל ושל לנזרוטה בפרט. בתום הביקור ניסע למלון בקוסטה טגיז (Costa Teguise).

יום 10: צפון האי - נופים וחופים געשיים

נקדיש את היום לנופים הפראיים של צפון האי. בבוקר ניסע לביקור במנהרת לבה מרהיבה. קואבה דה לוס ורדה (Cueva de los Verde), נמשיך צפונה גן הקקטוסים המרהיב שעיצב סזאר מנריקה (Cesar Manrique), האמן אשר השפיע רבות על חיי האומנות של האיים הקנריים בכלל ושל לנזרוטה בפרט. נמשיך אל הצוקים בצפון האי לסדרת תצפיות מרהיבות אל הצוקים הנוחתים אל הים ולסיורים קצרים בין הרי געש ולועות וולקניים שנותרו בשלמותם. בתום הביקור נשוב למלון. לינה בלנזרוטה.

יום 11: חמיאוס דל אקווה, טיסה למדריד

בבוקר נבקר בחמיאוס דל אקווה (Jameos Del Aqua), הנחשב לאתר הטבע המרשים ביותר בלנזרוטה, מנהרה וולקנית שעוצבה בגאוניות ע\"י סזאר מנריקה. המשך סיור באי  עד הטיסה למדריד. בהתאם לזמן הטיסה לתל אביב לינה במדריד או טיסת המשך.

יום 12: נחיתה בתל אביב

נחיתה בתל אביב בשעות הבוקר המוקדמות..

 

המחיר כולל:

טיסה  בינ"ל בקו ת"א - אירופה- ת"א 

טיסות פנימיות ומעבורת כמפורט בתוכנית

מיסי נמל, והיטלי ביטחון  

לינה בבתי מלון בדרגת תיירות טובה, בחדרים זוגיים עם שירותים צמודים.

כלכלה : על בסיס חצי פנסיון : ארוחות בוקר וערב במלונות.

תחבורה באוטובוס תיירים, נוח וממוזג (בחלק מהימים אוטובוס 35-40 מושבים)

אתרים ודמי כניסה כמפורט בתוכנית.

דמי שתייה (טיפים)

דמי רישום ואפשרות ביטול

מדריך מצוות רואים עולם  החברה להגנת הטבע.

מדריכים מקומיים בהתאם לחוק המקומי.

 

המחיר אינו כולל:

ארוחות צהרים

ביטוח בריאות ומטען.

שינוי ממועד הטיסה הקבוצתית.

הוצאות בעלות אופי אישי.

 

תנאי תשלום ואפשרות ביטול:

בהתאם לדף התנאים הכלליים של החברה להגנת הטבע רואים עולם.

 

הערות:

  • ייתכנו שינויים בתוכנית הטיול ובסדר הביקורים באיים בהתאם לטיסות.
  • בטיסות הפנימיות (ממדריד לאיים ובין האיים) לא מגישים מזון ומשקאות. ניתן לרכשם בתשלום במהלך הטיסה.
  • במדריד אין ארוחת ערב.
  • תוכנית הטיול תלויה בטיסות ובמעבורות, התוכנית צפויה לעבור שינויים בהתאם ללוחות הזמנים שיאושרו. 
  • בטיול זה אין שירות מזוודות במלונות.
  • בטיסות קבוצתיות אין החברה יכולה לקבוע את שירותי התעופה השונים כגון: סוגי ארוחות, ו/או מקומות הישיבה במטוס (גם אם הוזמנו על ידנו לבקשת המטיילים) מיקום הנוסעים נקבע על ידי חברת התעופה ובאחריותה.

 

 

 

 

CAPTCHA
הספרות לא תקינות!

צור קשר
בנושא טיול מקיף באיים הקנריים כולל לה פלמה, טנריף אל היירו ולנזרוטה במהלך השבוע הקדוש (Semana Santa)

צור קשר - דף טיול

אנא מלא את פרטיך ונחזור אלייך בהקדם

אנא מלא את שמך המלא
אנא הזן מספר טלפון תקין
אנא הזן דואר אלקטרוני תקין


דואר אלקטרוני: info@roimolam.co.il

כתובת:  רחוב מנחם בגין 14, רמת גן

מיקוד 52700

טלפון: 03-7527777

פקס: 03-7527117

הכתובת: דרך מנחם בגין 14 רמת גן. (לשעבר בצלאל 21 רמת גן -עדיין מופיע כך בחלק מן המפות). הדרך הנוחה ביותר היא להגיע ברכבת, לתחנת תל אביב סבידור מרכז (לשעבר ארלוזורוב צפון). חוצים את הגשר המחבר בין הרכבת לבורסה (השרוול) לכיוון רמת גן ובניין הבורסה. בקצה הרחבה יורדים שמאלה במדרגות, הולכים אל הצומת (ממול סניף בנק לאומי). ליד הבנק פונים שמאלה (רחוב הרקון) וברחוב מנחם בגין פניה ימינה. משם כ 100 מ' למשרד הממוקם בקומה השניה בבית ג'נבה (מס' 14), בצד ימין של הכביש (מזרח), מול בית גיבור ספורט.

Joomi - ����� ����� ���������� ���